San Francisco

Datum: 14. 10. 2009
Sanfranciské mezinárodní letiště leží 21 kilometrů na jih od centra tohoto kalifornského velkoměsta a nabízí lety do destinací v Americe, Austrálii, Evropě i v Asii. S 37 405 467 odbavenými cestujícími za rok 2008 se jedná o desáté nejrušnější letiště ve Spojených státech a zdaleka největší v celém sanfranciském zálivu. Své základny na něm mají společnosti United Airlines a Virgin America.

Letiště se skládá ze čtyř terminálů – zatímco budovy T1 – T3 slouží výhradně pro lety po Severní Americe, čtvrtý terminál slouží výhradně pro lety do zahraničí. Zvláštností této haly je unikátní systém konstrukce, který má terminál ochránit proti případnému zemětřesení.

Na letišti působí desítky aerolinek, mezi ty největší pak patří zejména United Airlines, United Express, Alaska Airlines, Virgin America, Emirates, Lufthansa, Singapore Airlines, Mexicana, nebo JetBlue Airways.

Do centra San Francisca vás svezou vlaky systému BART (Bay Area Rapid Transit). Ty jezdí po celý den v 15 – 20minutových intervalech a za jednosměrnou jízdenku zaplatíte přesně pět dolarů.

Nocležníci na sanfranciském letišti mají mimo jiné k dispozici WiFi připojení na internet, elektrické zásuvky a množství restaurací. Své služby zde rovněž nabízejí autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty – naleznete je ve čtvrtém poschodí SFO Rental Car Center.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.