S celou rodinu na hokejový zápas do Montrealu!

Datum: 20. 10. 2015

Město ležící v provincii Quebec, přesněji na ostrově Montreal Island, ve kterém je hlavní zajímavostí tzv. „podzemní město“, což je spleť podzemních chodeb lemovaných obchody spojujících jednotlivé části města.
V zimě zde můžete nakoupit v teple, aniž byste museli mrznout v ulicích. Pohodlně se odsud dostanete i k metru.
Montreal je také centrem kin, proto si zakupte lístky na premiéru velkofilmu z nabídky, a budete pyšní, že jste film viděli dříve než ostatní!
Město ožívá v noci hlavně v ulici St. Catherine, kde vás do víru noční zábavy vnese rytmus moderní hudby.
Pokud se zde vydáte v době, kdy Kanada slaví svátek Canada Day, máte jedinečnou příležitost na vlastní oči spatřit obrovský dort, který mívá až 3 m v průměru.
Při pobytu v této destinaci rozhodně nevynechejte prohlídku katedrály Notre Dame, vyhlídku na město z Mount Royal, Olympijský stadion, návštěvu historické části města, katedrálu Queen Mary of the World na náměstí Place du Canada, chloubu římskokatolické církve s nádhernými malbami uvnitř, a především St. Joseph Oratory, jedná se o největší kostel v Kanadě s vnitřní kupolí, jehož dominantou je nádherně zdobený interiér, ze kterého vás budou přecházet zraky.
Radnice City Hall z 19.stol. stojí taktéž za shlédnutí.

V neposlední řadě nesmíte vynechat Bell Centre, hokejovou arénu místního klubu Canadiens, která je samozřejmě hojně využívána i pro rockové koncerty i k různým kulturním představením, které navštivte v případě, že v době vašeho pobytu nehraje důležitý hokejový zápas domácího klubu, který bude hlavní a největší atrakcí vaší dovolené!

Nabídka, které neodoláte! Letenky do Montrealu nyní za jedinečné ceny, z Prahy se pohodlně dostanete do cílové destinace už za 14 hodin!
Proto neváhejte a nenechte si ujít zápas oblíbených Canadiens naživo!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.