Rhodos

Datum: 11. 10. 2009
Mezinárodní letiště, známé i pod jménem Diagoras, leží 14 kilometrů na jihozápad od centra města Rhodos. Do provozu bylo letiště uvedeno v roce 1977 a dnes je na čtvrtém místě v žebříčku řeckých nejvytíženějších letišť.

Letiště je otevřeno nonstop a od roku 2005 mu slouží nový terminál, který měl zlepšit komfort zejména charterovým přepravcům. Působí na něm desítky leteckých společností, mezi ty nejvýznamnější patří TUIfly, Air Berlin, Thomas Cook Airlines, Thomson Airways, Olympic Air, Eurocypria Airlines, Condor Airlines, nebo transavia.com.

Nejjednodušší způsob přepravy z letiště do centra Rhodosu je za pomoci taxíků. Jízda jedním směrem vás přijde přibližně na 12 euro. Stanoviště taxi je přímo před budovou letiště.

Noc na letišti Diagoras můžete strávit třeba na vcelku pohodlných sedačkách. Jen si dejte pozor na včasný odlet vašeho spoje, místní hlasatelé angličtině moc neholdují. Hned osm autopůjčoven má přepážky v budově letiště. Jmenovitě se jedná o Avis, Budget, Drive, Europecar, Hertz, Holiday Auto, National-Alamo a Sixt.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.