• Levné letenky >
  • Rezervujte si včas letenky do Ženevy a nenechte si ujít žhavé novinky ze světa automobilů

Rezervujte si včas letenky do Ženevy a nenechte si ujít žhavé novinky ze světa automobilů

Datum: 02. 11. 2015

International Geneva Motor Show neboli Ženevský autosalon se koná již od roku 1905, počínaje rokem 1947 se prestižní výstava v druhém největším městě Švýcarska koná pravidelně každý rok.
Nejen automobiloví nadšenci si nesmí nechat ujít ty největší a nejočekávanější novinky ze světa automobilového průmyslu. Uvidíte zde nespočet zbrusu nových, nablýskaných vozidel téměř všech světových výrobců, a především nejlákavější expozicí jsou světové premiéry.
Posaďte se do pohodlných sedadel vašich vysněných plechových lásek, nebo se uvelebte za volantem a užijte si zkušební jízdy, vyzkoušet si zde můžete také elektromobily. Také tématické výstavy, jež jsou součástí tohoto autosalonu jsou velmi zajímavé, proto je také navštivte.
Pokud jste si slibované skvosty užili dosyta, pak vám jistě ještě zbyl čas prohlédnout si i nádherné město Ženeva.
Nachází se mezi alpskými vrcholky a hornatým terénem Jury. Mezi hlavní lákadla města patří především Jet d’eau – fontána s vodotryskem dosahujícím výšky 140 metrů. Na levém břehu jezera se rozkládá srdce Ženevy, staré město a jeho dominanta katedrála Svatého Petra.

Podhorské město je bohaté na romantická zákoutí, pobřežní promenády, překrásné parky, malebné postranní uličky, prohlédněte si také nejlépe udržovanou ulici Grand-Rue, kde se narodil literát J.J. Rousseau.

V přístavu je po celý den k dispozici celá řádka lodí i vodních taxi připravených pro plavbu po jezeře.

Hodnotná exkurze je také na horu Mont Saleve, která se nachází v sousední Francii. Nechte se vyvézt lanovkou, ať si co nejdříve z vrcholku hory užijete famózní pohled na město i jezero Ženeva, stěnu vysokých Alp i pohoří Jura a horu Mont Blanc.

Skvělý nápad, jak příští rok prožít březnový víkend, proto si rezervujte své letenky ještě dnes, ušetřete spoustu peněz a užijte si pohodový let, perfektní výstavu i krásy Ženevy.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.