• Levné letenky >
  • Relaxujte na jedné z nejhezčích pláží na ostrově Samaná

Relaxujte na jedné z nejhezčích pláží na ostrově Samaná

Datum: 11. 01. 2016

Nejkrásnější oblastí Dominikánské republiky je bezkonkurenčně poloostrov Samaná na severním pobřeží ostrova. Tato část Dominikánské republiky není příliš ovlivněná turismem, proto se sem vydávají především turisté, kteří nevyhledávají velké luxusní resorty a rádi poznají ostrov a jeho přírodní krásy. Samaná je totiž bohatý na krásné přírodní pláže.
Vydejte se k vodopádu El Limón půlhodinovou procházkou, nebo se sem svezte na koni a budete mít perfektní zážitek na celý život. U malého ranče vám přidělí průvodce, bez doprovodu je zde vstup zakázán.
Využijte jedinečnou příležitost si pod vodopádem zaplavat, voda je příjemně osvěžující.
Nasedněte do pronajatého auta a projeďte velkou část poloostrova až k pláži Playa Rincón, která je jedna z nejhezčích celém Samaná. Obrovským lákadlem turistů je menší ostrůvek Cayo Levantado nedaleko městečka Santa Barbara de Samaná, odkud také vyplouvají výletní lodě. Tento ostrůvek je stále více oblíbeným turistickým cílem.

Největším městem poloostrova Samaná je Las Terrenas, je to typické dominikánské město s ulicemi bez dopravních značek plnými chaosu. Určitě navštivte místní pláž Playa Bonita lemovanou palmami a omývanou teplým mořem vybízí nejen k dlouhým procházkám.

Zajistěte si ubytování v jednoduchých bungalovech, které vám dodají pravou atmosféru všedního života Dominikánské republiky. Z poloostrova Samaná se vydejte na výlet do národního parku Los Haitises, kde můžete obdivovat vápencové útvary a mangrovníky.

Cestujte do Dominikánské republiky levně, rezervujte si letenky za nízké ceny a poznejte spoustu neobjevených míst, která chybí ve vašem cestovatelském itineráři. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou na poloostrově Samané.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.