Putování po jezerech VI.

Datum: 13. 02. 2016

Hledáte místo k ideální dovolené, kam se budete rádi vracet? Pokud pravidelně sledujete naše „Putování po jezerech“, jistě napjatě čekáte na další skvělý tip! Zdejší klima, zátiší Alp a blankytně modré jezero si zkrátka zamilujete! Vyhlášené letovisko Riva je vyhledávaným centrem nejen luxusu, ale především windsurfingu, pro který zde najdete skvělé podmínky. Jezero Lago di Garda je v sezóně po celý rok, a proto se sem můžete vydat ve kterémkoliv ročním období, a vždy vám poskytne úchvatné scenérie. Je často vyhledávaným plážovým resortem, místy s dlouhými promenádami s přírodními plážemi, které poskytují dostatek soukromí.
Také cyklisté si tuto oblast zamilují, najdou zde několik set kilometrů unikátních cyklistických tras i sjezdů. Lago di Garda je skvělou volbou, pokud jste příznivci horolezectví či nordic-walkingu, canoyingu, paraglidingu, milujete svět z koňského hřbetu, a pokud je golf vaší životní vášní. V rámci této úžasné dovolené navštivte vodní hrad v Sirmione, kamenné staré město na útesu a Catullovu jeskyni. Nedaleko ve Veroně se nachází také Římský amfiteátr, obrovské množství památek z období antiky až po nedávnou minulost budete chtít vidět stále znovu. Historické centrum Verony je hojně navštěvované turisty, kteří nejčastěji míří na náměstí Piazza delle Erbe, poblíž v nádvoří jednoho z paláců najdete i slavný balkon ze Shakespearova dramatu Romeo a Julie.

Spatřete všechna známá jezera světa na vlastní oči, každé z nich má své kouzlo i přenádhernou krajinu. U nás zakoupíte letenky do Itálie levně!
Cestujte letecky v pohodlí a ušetřete si čas i peníze! Odpočiňte si od řízení automobilu a nechte se obsluhovat v letadle i na dovolené!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.