Putování po jezerech V. - Smaragdové jezero

Datum: 06. 02. 2016

V minulých článcích jsme pro vás připravili zajímavé tipy, kam vyrazit na dovolenou, a především Putování po jezerech nabízí unikátní podívanou na vodní plochy, které mnohdy skrývají překrásnou krajinu, ale také zvláštní odstíny barev, jako například jezero Hillier v Austrálii. Naplánujte si tak perfektní cestu za poznáním jezer z celého světa a zažijte divokou přírodu, křišťálově čistou vodu i dobrodružství.
Sledujte pravidelně naše skvělé tipy a inspirujte se!

Pohoří Sierra Mountains ukrývá jedno nejznámějších a druhé z nejhlubších amerických jezer Lake Tahoe. Jezero Tahoe má nezaměnitelné kouzlo, často se mu také právem říká „smaragdové jezero“ díky jeho smaragdově zeleno-modré barvě. Místní prostředí je velmi krásné a s čistým horským vzduchem tvoří skvělé místo k nabytí nové energie. Na své si u jezera Tahoe přijdete hlavně jako milovníci rybolovu. Nádhernou krajinu okolo jezera dokreslují hory a jehličnaté stromy.

Součástí parku Lake Tahoe (Nevada) je také menší státní park Sand Harbor, jehož největším lákadlem jsou jeho bílé písky, které v kontrastu s modro-zelenou vodou působí velmi impozantně a výjimečně. Vhodným obdobím, kdy navštívit tento park, je podzim, kdy listy začínají měnit barvu a příroda je zde mnohem krásnější. Jistě stojí za to projít si turistické trasy, kterých je zde na výběr spousta. Na jezeře i v jeho blízkém okolí na vás čeká mnoho sportovních aktivit, zejména vodní lyžování, kajaky, turistika i létání v horkovzdušném balónu přímo nad jezerem. Na pláži pak najdete příjemné místo k odpočinku.

Letenky do Severní Ameriky máme pro vás nyní za úžasnou cenu! Procestujte s námi svět, vydejte se za putováním po jezerech a ušetřete spoustu peněz za letenky!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.