• Levné letenky >
  • Putování po jezerech III. - růžové jezero Hillier

Putování po jezerech III. - růžové jezero Hillier

Datum: 17. 01. 2016

Růžové jezero Hillier v Austrálii je zajisté přírodní atrakcí číslo jedna, poněvadž jeho nezvyklá růžová barva ročně přiláká stovky tisíc turistů. Růžový skvost najdete uprostřed hustých kajeputových a eukalyptových lesů na ostrově Middle Island. Tento vodní úkaz je navíc orámovaný pásem bílé soli a písku, takže vypadá opravdu velice zajímavě. Voda však v tomto jezeře není zbarvena pomocí chemických látek, dosud se však nezjistila příčina růžového zabarvení. Láká vás se v jezeře vykoupat? Přijeďte i s dětmi, jezero je mělké a bezpečné, je zdravotně nezávadné, a koupat se ve slaném „koktejlu“ může být perfektním zážitkem pro celou vaši rodinu na celý život.

V minulých článcích jsme pro vás připravili tipy pro putování po jezerech, již jste si koupili letenky do Kanady a Itálie, abyste poznali tyto přírodní vodní krásy?
Naše články na pokračování vás zavedou do dalších čarokrásných míst, kde vzniknou vaše unikátní fotografie impozantních krajin, svlažíte své tělo v příjemně teplé vodě jezer a budete se kochat jedinečnými místy na zemi.
Aktuálně pro vás máme levné letenky do celého světa, můžete se vydat kamkoliv vás napadne, inspirujte se našimi úžasnými nápady, kam vyrazit v létě i v zimě, za každého počasí. Věříme, že vás naše články zaujmou a připravíte sobě či celé rodině a partě přátel nezapomenutelnou dovolenou plnou poznávání i odpočinku. Nač cestovat s cestovkou a být omezeni pohybem pouze v resortech, když si můžete sbalit batoh, fotoaparát a pár osobních věcí a vyrazit na pravé dobrodružství?!

Rezervujte si ještě dnes své místo v letadle, u nás zakoupíte letenky za jedinečné ceny i do Austrálie právě k jezeru Hillier. Neseďte doma a vyrazte za poznáním dalekých končin!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.