Putování po jezerech I.

Datum: 08. 01. 2016

Kanada je pyšná na svou divokou, nespoutanou přírodu, která je tak krásná, že nejde s určitostí říct, která oblast je zde nejkrásnější. Jedním ze spousty nádherných míst této fascinující přírody je park Garibaldi se stejnojmenným jezerem na západě země. Leží poblíž městečka Whistler a nabízí trasy pro více i méně zdatné turisty.

Cestou k jezeru musíte zdolat osmisetmetrové převýšení. Nenechte se tím odradit, krásu, kterou nahoře spatříte vám všechna příkoří vynahradí. Trasa vede lesem, prvních šest kilometrů je pouze do kopce. Nepodceňujte proto výběr obuvi, která by měla být dostatečně pevná. Cestou minete hned několik menších jezer, než se před vámi objeví široká tyrkysově modrá hladina.

Pokud se k jezeru Garibaldi vydáte v letních měsících, můžete ho využít ke koupání. Odvážnější turisté, kterým nevadí těžší batoh, mají možnost kempování přímo u jezera. Tuto možnost jistě oceníte, pokud se chystáte na delší túru.
Zatoužíte-li obdivovat jezero z výšky, vydejte se na vyhlídku, která je vzdálená 7 km se sedmisetmetrovým převýšením a zezačátku s ostrým stoupáním.
Cesta nahoru vás možná bude stát spoustu sil, ale ten fascinující výhled vám bude milou odměnou. Užijte si výhled na horami lemovanou, modrou hladinu jezera rozprostírající se přímo pod vámi. Zde zapomenete na starosti, budete se pouze kochat nádhernou krajinou a nasávat atmosféru panenské přírody.

Vydejte se za putováním po jezerech celého světa, obohaťte svůj cestovatelský itinerář o impozantní vyhlídky na hladiny jezer, poznejte tamní faunu i flóru, připravte si jedinečné zážitky.
Poznejte více než ostatní, rezervujte si včas svou letenku a ušetřete spoustu peněz. Levné letenky do Kanady zakoupíte pouze u nás!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.