• Levné letenky >
  • Pronikněte do fantastického světa plného tobogánů a moře

Pronikněte do fantastického světa plného tobogánů a moře

Datum: 23. 12. 2015

Proslulý komplex Tropical Islands je vybudován v obrovské hale, která se přeměnila v tropický park s pralesem, písečnými plážemi, lagunou a mořem, vodopády, vířivkami, saunami, tobogány a dalšími nejen vodními atrakcemi.

Vypravte se do tropů k našim sousedům, válejte se na pláži a užijte si zábavu snů dle libosti, přitom neutraťte balík peněz. Tropický ráj Tropical Island najdete kousek od Berlína.
Zábava a nevšední zážitky pro děti i dospělé vás zavedou do skutečného ráje, budete se skutečně cítit jako u moře v luxusní, exotické destinaci! Moře s teplotou vody až bezvadných 32°C a nádherné písčité pláže byste jinde, přitom tak blízko, jen stěží hledali.
Největší skluzavková věž v Německu, létání balonem, obrovský dětský ráj, to vše najdete pod jednou střechou. K relaxaci vás zláká největší tropická saunová krajina.

Voda v aquaparku je dokonale čistá a pravidelně udržována. Z hygienických důvodů jsou také bazény zhotoveny z nerezové oceli.
Můžete se těšit také na největší „indoor“ deštný prales na světě. Unikátní je tropická vesnice s originálními stavbami z Bali, Thajska, Bornea a ze souostroví Samoa, kde se nechte unášet fascinujícími tanečními a kouzelnickými představeními asijsko-pacifického koloritu.

Tropical Island si zamilujete vy i děti, budete se zde rádi a pravidelně vracet!
Utečte před realitou do pohádkového vodního světa s lagunou, kde na vás čeká 200 metrů dlouhá písečná pláž a lehátka pro relaxaci.

Nečekejte na letní sezónu prázdninových destinací, vydejte se zde třeba na jaře, odhoďte stres, přijďte se odreagovat, užít si zábavu i odpočinek.
Udělejte radost svým dětem a připravte jim jedinečný zážitek!
Letenky levně do Berlína zakupte ihned a užijte si svou porci zábavy v nejbližším možném termínu.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.