Připravte dětem výjimečný zážitek

Datum: 18. 08. 2015

Dopřejte svým dětem senzační prázdniny v královském městě, rezervujte včas letenky pro celou rodinu, a leťte do Londýna za „pár kaček“!
Kromě nejznámějšího London Eye, Big Ben, Trafalgar Square, Buckingham Palace a řady dalších památek a zajímavostí, je Londýn bohatý také na mnoho atrakcí, které rádi uvidíte vy i vaše dítka. Jedním z nich je i londýnské akvárium, které je jedno z největších akvárií v Evropě. Dět poznají i podmořský svět, to zcela určitě umocní jejich zážitek.
Máte doma malého fotbalového fandu? Potěšte ho návštěvou Stadion Chelsea FC i jeho zázemím.
V London Dungeon se s vašimi dětmi budete bát, ale stojí to za to!
Spoustu letadel, vrtulníků i stíhaček najdete v Royal Air Force Museum, tedy v Královském leteckém muzeu.
Londýn musíte jednoznačně shlédnout z druhého patra tradičního doubledecker. Slavné červené autobusy potkáte v Londýně úplně všude.
Co by mohlo vaše ratolesti zajímat více než Warner Bros. Studio, kde odhalí nová tajemství Harryho Pottera? Po prohlídce budou jistě nadšeni i tatínkové.
Krásné hračky a různé dárky pak můžete nakoupit v sedmi poschodích největšího domu hraček na světě. V Hamleys se vaše děti doslova zblázní radostí.

Při procházce kolem Tower Bridge zajděte do nedalekých St. Katharine Docks, kde se nachází krásné přístaviště s jachtami, zapadnout můžete i do tamní dobré hospůdky, (pokud vám to situace dovolí), kterých je tam hned několik.
Poblíž je zakotven HMS Belfast, lehký křižník britského válečného námořnictva, dnes slouží jako muzeum. V Regent's Park pak nevynechejte ZOO, ve které uvidíte zajímavé expozice zvířátek, i děti si zde příjdou na své. Osobní setkání s vybraným druhem zvířete, kolotoč, výhled na žirafy z vyhlídky

Celodenní výlet si udělejte do Hampton Court, pokud chcete vidět nádherné rozkvetlé záhony, zavítejte do části zahrady s názvem Pond Garden.
V 300 let starém bludišti se rozhodně nudit nebudete. Bez tohoto zážitku nemůžete ze zámku odjet! Z tohoto labyrintu ze zeleně se nedostanete jen tak lehce zpět!
Děti budou z bloudění nesmírně nadšené.

Do britské metropole se rádi vrátíte, pokaždé totiž budete mít co obdivovat a navštěvovat.

Září se nezadržitelně blíží, udělejte ještě radost svým dětem ve zbytku prázdnin, v Londýně na ně čeká tolik zábavy!
S letenkami za hubičku, z Prahy jste tam za chviličku! Nepropásněte nejlevnější letenky!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.