Přímá linka do Pekingu

Datum: 26. 09. 2015

Ve středu 23. září 2015 přistál v Praze první spoj pro přímý let do Pekingu. Provozovatelem spojení je Hainan Airlines. Let do Pekingu díky Boeingu 767 může doletět za 10 hodin. V každém směru letu mohou nastoupit cestující do jednoho ze tří spojů. Mezinárodní letiště vás nadchne svou velikostí.

Linka bude odlétat vždy v pondělí, ve středu a v pátek ve 13: 30 hodin. Díky časovému posunu přistanou cestující v Pekingu druhý den ráno místního času v 05:30. Do Prahy pak bude letadlo odlétat ve 02:30 místního času a přistane v 07: 30 hodin. Ceny za letenky se pohybují od 12 000 korun. Jde však o velmi nízké ceny v rámci konkurenčního boje.

A co můžete v Pekingu vidět? Překvapí vás zde obrovské monumentální stavby. Řada architektonických děl je přímo v samotném městě. Největší náměstí Tiananmen je centrem Pekingu. Obrovským komplexem chrámů je Zakázané město, které je sídlem císařů. Navštívit můžete také Chrám nebes, Letní palác jako útočiště císařoven nebo Chrám bílého oblaku.

Při ubytování v hotelu vás často neubytují ve společném pokoji, pokud nejste s partnerem sezdáni. V Číně platí zákon zákazu kouření na veřejných prostranstvích a také v hotelech, rekreačních zařízeních, v ulicích a na zastávkách. Pokutován je tento přestupek částkou 50 juanů.Vybrat si zde můžete široké množství restaurací, které nabízejí nepřeberné množství jídel.

Přiliš se zde nedomluvíte anglicky. Čína nepatří mezi Čechy vyhledávané destinace, ale jistě stojí za zhlédnutí. Prohlédnout si památky v Pekingu za týden rozhodně nestihnete. Otevírají se v devět hodin a zavírají v šest večer. Můžete si rovněž udělat čas na čajový obřad.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.