Přibalte si pohorky, a vydejte se na Gurten

Datum: 11. 08. 2015

Krásná dovolená nemusí být jen u moře. Zažijte neopakovatelnou atmosféru čisté bernské přírody, nádherné výhledy na hory i zajímavé historické památky.
Vyrazte do malebné vesničky Gürtendorfli s dřevěnými domky, odkud se příjemnou procházkou dostanete až na vrchol hory Gurten, kde se vám naskytne výhled na celou okolní krajinu. Odpočinout si zde můžete i na lavičce v parku, kterým je Gurten zajímavý. Ačkoliv dosahuje výšky pouhých 864 m n.m., najdete zde spousty dětských atrakcí, divadlo, restauraci, a především rozhlednu.
V zimě se zde dokonce i lyžuje, takže máte příležitost využít skvělé ceny za letenky v kterémkoliv období.
Zvolíte-li několikadenní dovolenou, určitě se v dalších dnech nudit nebudete. Bern se totiž pyšní také orlojem Zytglogge, kde se každou hodinu dávají figurky do pohybu. Volný čas věnujte také expozicím v místních muzeích, například velice zajímavé jsou muzeum pušek, Švýcarské alpské muzeum, nebo historické muzeum.
Rozhodně nevynechejte botanickou zahradu, Einsteinův dům a chrám sv. Vincence. Krásné suvenýry a dobré jídlo zakoupíte v historickém centru města.
Pokud vám to počasí dovolí, švýcarská metropole má k dispozici několik koupališť, která jsou přístupná zcela zdarma. K plavání a vodním radovánkám můžete využít několik bazénů přímo pod budovou parlamentu, nebo vybudované vstupy do průzračné řeky Aare, která svou čistotou doslova láká k příjemnému ochlazení v horkých letních dnech.
Dáte přednost spíše cyklovýletům do okolí švýcarského velkoměsta? Využijte služby zapůjčení jízdních kol na 4 hodiny zdarma.

Švýcarsko je charakteristické svou čistotou ve městech i přírodě, jejich důraz kladen na zdravý životní styl, bioprodukty a svou přátelskost si zamilujete hned při příletu do této nádherné země a sympatického města Bern. Dejte letos přednost turistice před mořskými vlnami a prožijte pohodové prázdniny. Výhodné letenky do Bernu zakoupíte jedině u nás!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.