• Levné letenky >
  • Přemýšlíte nad dovolenou? Máme pro Vás skvělý tip!

Přemýšlíte nad dovolenou? Máme pro Vás skvělý tip!

Datum: 13. 10. 2015

Nechte se zlákat na bílé pláže, azurový oceán a vůni Afriky s kapkou divočiny. Oáza klidu, kterou skrývá souostroví Kapverdy, patří mezi nejoblíbenější destinace turistů z celého světa.
Prožijte několik nezapomenutelných dní na jednom z ostrovů a načerpejte spoustu nové energie na návrat do reality a stereotypu domova.
Nejnavštěvovanějším místem turistů je především ostrov Sal. Pokud se však chcete vyhnout přelidněným plážím, vydejte se spíše na ostrov Boa Vista, který skrývá panenskou přírodu, nádherné pláže a neskutečný klid pro skvělý požitek z relaxace.
Nejvyšší sopečná hora Kapverd, černé pláže či lávová pole na vás čekají na ostrově Fogo.

V městečku Santa Maria můžete obdivovat typické domy omítnuté do pastelových barev. Černá pláž poblíž městečka, posetá lávovými kameny, a ideální místo pro windsurfing vás jistě nadchnou. Pokud máte rádi obrovské vlny, právě tady máte možnost je vidět na vlastní oči. Obdivovat je můžete hlavně v oblasti Buracony na severu, kde je lávové pobřeží poseto přírodními jezírky s azurovou vodou. Je to místo, kde se střetávají přírodní živly. V průrvě se za klidného počasí můžete koupat. V době příboje se tady zpěněná mořská voda tříští o skaliska a stříká do obdivující výše. Ve vesničce Pedra de Lume na severovýchodním pobřeží uvidíte spoustu rybářů, kterým můžete přihlížet, jak probíhá proces vylovení a kuchání právě ulovených ryb a žraloků.

Na ostrově Sal rozhodně nevynechejte sopečný kráter, v němž se těží sůl. Koupel v solných jezírcích prý prodlužuje život, zdejší klimatické podmínky jsou srovnatelné s pobytem u Mrtvého moře.

Poznejte život místních domorodců a kupte si již teď letenky do Kapverd. Před cestou není nutné se očkovat, proto si můžete být jistí pohodovou dovolenou.
Pokud se vám zasteskne po civilizaci, na ulicích potkáte rodiny a přátele pospolu, baví se, popíjejí, večeří a velice rádi vás přijmou mezi sebe.
Neodolejte procházkám po nekonečné pláži při východu a západu slunce. Nyní máme pro vás akci na letenky do Kapverd za neuvěřitelně nízké ceny, proto neváhejte a rezervujte si je včas i vy!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.