• Levné letenky >
  • Představujeme Živě.cz: všechno o počítačích a internetu

Představujeme Živě.cz: všechno o počítačích a internetu

Datum: 07. 06. 2012
Fascinující svět počítačů a internetu chrlí každý den zajímavosti, které stojí za pozornost nebo mohou být k užitku. Nic vám neunikne se Živě.cz.

Baví nás počítače a internet, protože každý den přinesou něco nového. Novinky sledujeme ze zahraničních i vlastních zdrojů a o tom nejzajímavějším píšeme na Živě.cz. Pokud vás počítače a internet také baví, nemusíte už číst nic jiného.

Počítačové novinky, testy a rady


Ať už Google představí novou službu, Apple nové počítače nebo Microsoft nový software, na Živě.cz se to okamžitě dozvíte. A přidáme k tomu i porovnání s konkurencí a vlastní poznatky. Samozřejmě si všímáme i českého rybníku, což přitom neznamená, že bychom sledovali jen Seznam.

Koukáme také na nové notebooky a nejzajímavější kousky podrobíme testu. Cenné informace přitom nemusíte zdlouhavě pročítat, stačí kouknout na video. A pokud vás zajímá, co se skrývá uvnitř počítačů a jiných elektronických hraček, sledujte naše pitvy – unikátní videa s rozborem různorodých zařízení do posledního šroubku.

V obsáhlém diskuzním fóru na Živě.cz můžete probírat své počítačové radosti či starosti s ostatními fandy počítačů. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, pomůže vám naše počítačová poradna.

Na internetu dřív než Google


Možná se přes týden k pročítání novinek ani nedostanete, ale zachrání vás víkend. Každou sobotu na Živě.cz vychází videopořad Zprávy Živě, ve kterém vám půvabná moderátorka v několika minutách představí nejdůležitější počítačové novinky z uplynulého týdne. V neděli pak přichází Týden Živě, diskuzní pořad redaktorů, ve kterém volně rozebíráme, co nás v uplynulém týdnu nejvíce zaujalo.

 


Živě.cz je největší český web specializovaný na počítače a internet. Funguje již od roku 1996, na světové síti se tedy zabydlel ještě dříve než Facebook, Wikipedie nebo dokonce Google.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.