Poznejte tradice ostrova Guam

Datum: 03. 02. 2016

Uprostřed Tichého oceánu se nachází malý ostrůvek Guam, který láká návštěvníky na svou panenskou přírodu. Jeho rozmanitost vás okouzlí, najdete zde kopcovitou krajinu i nádherné pláže, bambusové lesy a vápencové útesy. Korálové útesy vám pak odhalí množství pestrobarevných ryb.
Relax a odpočinek hledejte především na jedné z nejudržovanějších pláží - Tumon Bay, kam si s sebou nezapomeňte vzít šnorchl! K vidění je zde obrovské množství druhů ryb a rybiček prohánějících se v oceánu.
Navštivte také španělskou pevnost Nuestra Señora de la Soledad z 19.stol., dodnes se dochovala krásná vyhlídka s výhledem na pláž.
Návštěva parku Lina’la’ Chamorro Cultural vás doslova uchvátí, zde poznáte místní původní kulturu starou několik stovek let. Jako návštěvníky vás přivítají místní lidé oblečení v tradiční bederní roušce.

Ostrov Guam si stále zachovává svou původní, jedinečnou atmosféru. Patří mezi jedno z mála míst na zemi, které nejsou příliš zasažené civilizací a máte tak možnost objevovat všechna zákoutí ostrova a spatřit všechno krásné, co Guam nabízí.
Na ostrově žijí velmi milí lidé, kteří vám rádi a ochotně svou kulturu představí, ukážou vám i ukázky keramiky a jiných dobových náčiní a předmětů. Poznejte jejich tradice a zvyky, jejich tradiční odívání vás natolik překvapí, že si Guam prostě zamilujete!
Ostrov je tak malý, že jej stihnete projet celý křížem krážem za doprovodu příhodné, oceánské atmosféry se svěží vůní bambusových lesů a mořských vln.

Guam musíte zažít, abyste jej milovali, budete se sem chtít vracet, klid a odpočinek na vás tady čeká na každém kroku, nenechte si to ujít a rezervujte si ihned svou letenku za bezkonkurenční ceny!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.