Poznejte Seattle, slavné filmové město!

Datum: 26. 01. 2016

Město Seattle leží ve státě Washington, bývá často také nazýván jako Brána Aljašky. Navštívit zde rozhodně musíte některé z místních vyhlášených kaváren. Seattle je obklopen hradbou horských hřebenů. Kaskádové pohoří Cascade Range s nejvyšším vrcholem Mount Rainier (4 392 m n.m.) poskytuje Seattlu ochranu před ledovým arktickým vzduchem, pohoří Olympic Mountains s nejvyšší horou Mount Olymp pak vytváří ochranný štít proti tichomořským bouřím.
Mírné klima tak umožňuje návštěvu i aktivní pohyb v přírodě prakticky po celý rok, proto se zde vydejte třeba na den sv.Valentýna a prožijte jej aktivním odpočinkem.

Možnosti vyžití je tady opravdu mnoho, zvolíte zajímavou stezku kolem jezera Green Lake, procházku největším parkem ve městě Discovery Park, či si rádi posedíte v čajovně se zahradou na březích jezera Washington?
I nedaleké hory Olympic a Cascade lákají k lyžování nebo pohodové vycházce, v případě teplejších dní využijte možnost plavby na loďkách nebo plachetnicích, milovníci turistiky potěší vysokohorské túry v národním parku Mount Rainier National Park nedaleko města.

V samém centru Seattlu jistě nepřehlédnete dominantu města Space Needle, z vyhlídkové plošiny ve výšce 185 m spatříte unikátní výhled na město i hory.
S dětmi můžete vyrazit do dětského muzea a do Seattle Aquarium, kde spatříte žraloky, tuleně, apod., navštivte i Experience Music Project - budovu ve tvaru kytary s expozicí novodobých pop star, a nenechte si ujít ani prima zážitek z jízdy historickými vozy hromadné dopravy (Waterfront Trolley).

Ať už se do Seattlu vydáte v kterémkoli ročním období, vždy zde máte mnoho možností, jak strávit čas. Levné letenky rezervujte již nyní a užijte si perfektní dovolenou ve Washingtonu!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.