Poznejte krásy Kréty!

Datum: 08. 03. 2016

Máme pro vás pár skvělých tipů, kam se vydat na výlet na stále více oblíbenější Krétě! Podívejte se do míst, o kterých ví jen málo turistů!
Turisticky velice zajímavý je poloostrov Gramvousa, který se svým prostředím velmi podobá Karibiku - najdete zde typicky tyrkysově modré moře bohaté na podmořský svět, jelikož je podstatně hůře dostupný, jen zřídka tady narazíte na další turisty.
Nekonečnou pláž s černým pískem pak najdete na jihu Agios Pavlos, skutečně romantické místo svádí k příjemnému pobytu.
Pokud milujete historii a především příjemné posezení v taverně, nevynechejte procházky historickou částí Rethimna.
Sbalte si dostatek nápojů a vyrazte na perfektní, pěší výlet na nejvyšší vrchol Idi (2456 m n.m.).
Původní obyvatele Kréty, staré kamenné domy a kulturu místních poznáte v malebných horských vesničkách Anogeia a Axos.

Kréta je stále více oblíbeným prázdninovým letoviskem, většina turistů však míří na sever ostrova, vy se ale vydejte do vnitrozemí nebo na jih, kde na vás čeká nezapomenutelná dovolená.
Divoká příroda, vysoké hory a opuštěný jih ostrova tvoří jedinečný kontrast, odpočiňte si na některé z nejkrásnějších pláží Kréty, například pláž Plakias vám nabídne skvělé místo k odpočinku.

Pokud tedy ještě nemáte jasno o letošní letní dovolené, pak Kréta bude skvělou volbou, navíc u nás zakoupíte letenky za jedinečné ceny a ušetříte tak spoustu peněz!
Dovolená v Řecku může být více než jen lenošení na pláži.
Sledujte pravidelně náš web a vyberte si z našich tipů na perfektní dovolenou v kterémkoli ročním období. Pobyt u moře, exotika, příroda, památky a historie, každý si zde vybere přesně to, co má rád!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.