• Levné letenky >
  • Používejte k placení letenek účet Wizz a ušetřte stovky korun!

Používejte k placení letenek účet Wizz a ušetřte stovky korun!

Datum: 10. 11. 2010
V tipech na letenky od nízkonákladové společnosti Wizzair vám radíme, ať k placení využíváte účet Wizz, popřípadě kartu Wizz. Jedná se o nejlevnější platební metodu, která je zproštěna rezervačních poplatků a díky které můžete za každý zpáteční let ušetřit dalších několik set korun.

Při objednávce na webu Wizzair.com jsou totiž ke každé letence pro každou osobu přičteny rezervační poplatky dle následujícího ceníku (platný k 10. listopadu 2010):

  • Platba kartami Solo, UK Maestro - 68 Kč/1 osoba/1 let

  • Platba převodem na bankovní účet - 68 Kč/1 osoba/1 let

  • Platba kartami MasterCard, Visa - 135 Kč/1 osoba/1 let

  • Karta Wizz / Účet Wizz - 0 Kč


Na první pohled levné letenky se tak rázem mohou prodražit až o 270 Kč.

Registrujte se a získejte bonus ve výši až 250 euro!


Cesta k úsporám je jednoduchá a poměrně rychlá. Stačí se zaregistrovat na webu aerolinek a odeslat si na virtuální konto finanční prostředky ve výši alespoň 500 euro, nebo 1 000 euro. Peníze se vám přičtou na váš Wizz účet a navíc obdržíte zajímavou odměnu - v případě odeslání 500 euro vám bude ve skutečnosti přičteno 575 euro a v případě odeslání 1 000 euro vám bude na účet připsána částka 1 250 eur.

Tyto peníze poté můžete použít samozřejmě jak k platbě přímo za letenky, tak k platbám za zavazadla apod., a to jak skrze internet, tak prostřednictvím call centra.

Prostřednitcím Wizz účtu lze zakoupit letenky nejen době, ale navíc až čtyřem dalším osobám, které nemusejí být v příbuzenském poměru. Jeden z cestujících však musí být majitelem Wizz účtu.

Založit svůj účet Wizz si můžete ZDE.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.