Potápění je lákavým koníčkem

Datum: 12. 03. 2016

Bonaire láká turisty a návštěvníky na jednu z nejlepších potápěčských lokalit na zemi. Krásy tohoto podmořského světa kolem ostrova se jiné lokalitě rozhodně nevyrovnají. Křišťálově čistá voda a snadný přístup k potápění ocení všichni nadšenci potápění, navíc vynikající místní kuchyně a mírumilovný lid udělají z vašeho pobytu pohádkovou dovolenou. Bonaire je jedním ze skupiny ostrovů Nizozemských Antil a k návštěvě kratší než 90 dní nebudete potřebovat ani vízum, postačí vám pouze zpáteční letenka a pas platný ještě půl roku po plánovaném odletu z ostrova.

Celoroční léto s průměrnou teplotou 28°C a slunce zde svítí až 12 hodin denně - ostrov se pyšní překrásnou přírodou na souši i pod mořskou hladinou, na tuto exkluzivní destinaci nedají dopustit především milovníci vodních sportů.
Jedna z nejoblíbenějších místních lokalit pro potápění je Sorobon beach. Pláž je chráněná velkým zálivem s pozvolným písčitým vstupem do moře, který záhy střídají korálové útesy.

Jihozápad Bonaire slibuje po celý rok ideální podmínky pro oblíbený kitesurfing, zázemí pro tento sport zde najdou profesionální kitesurfaři i začátečníci, kterým pomohou instruktoři. Jsou zde i půjčovny lodí a surfů, vyjeďte si na Klein Bonaire a uspořádejte si skvělý piknik při zapadajícím slunci.

Sever ostrova pak ukrývá nejstarší přírodní rezervaci Nizozemských Antil – park nesoucí název Washington Slaagbai. Tvoří ho dvě bývalé plantáže, ale najdete zde dokonce i muzeum ostrovní fauny i flory a dozvíte se o historii Bonaire. V parku uvidíte i papoušky či plameňáky.
Nezapomeňte na této dovolené ochutnat místní likér Caduschy.

Neseďte doma, udělejte si letní dovolenou už nyní zjara a užívejte si dny plné slunce a vodních sportů. Letenky za vynikající ceny zakupte u nás ještě dnes!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.