• Levné letenky >
  • Pořiďte si Mastercard Prepaid přes mywirecard a ušetřete až 150 Kč za každou jednotlivou letenku od Ryanairu

Pořiďte si Mastercard Prepaid přes mywirecard a ušetřete až 150 Kč za každou jednotlivou letenku od Ryanairu

Datum: 06. 06. 2011
Pokud často létáte s Ryanairem, který patří mezi nejlevnější nízkonákladové aerolinky na trhu, možná hledáte způsob, jak ještě více ušetřit, třeba na poplatcích za platbu kartou. Tato možnost tu existuje - v případě, kdy za letenky budete platit kartou Mastercard Prepaid, uspoříte za každý jednotlivý let 6 euro (150 Kč), tedy 12 euro za zpáteční let.

Jak si zřídit platební kartu Mastercard Prepaid


Cest, jak si pořídit kartu Mastercard Prepaid je zcela jistě hned několik, tato prezentovaná varianta je zdarma. Pro základní registraci je nutné umět alespoň trochu německy, popřípadě využijte nepříliš spolehlivý, ale přesto dostačující Google Translator:

  1. Nejprve si otevřete registrační stránku mywirecard a klikněte na Jetzt registrieren.

  2. Na druhé stránce vyplňte registrační údaje, jméno, adresu a kontaktní údaje.

  3. Na třetí stránce si zvolte své přihlašovací jméno, heslo a kontrolní otázku.

  4. Na poslední stránce registrace je nutné opsat kód, která vám byl doručen smskou na telefonní číslo, jež jste zadali ve druhém kroku.


Založení účtu i jeho vedení je zcela zdarma. Nově zřízený bankovní účet si v současné době můžete nabít penězi pouze skrze bankovní převod, s čímž se bohužel vážou poplatky - ze strany mywirecard se jedná o 1 euro. U českých bank je částka mnohem vyšší, nejvýhodněji se v současné době jeví s 50 korunami Fio banka. Zpravidla se tak vyplatí převádět naráz větší finanční objem. Po založení účtu můžete požádat o zřízení platební karty Mastercard Prepaid, která vám zajistí letenky od Ryanairu bez poplatků za platbu kartou.

Před prvním využitím karty ji je nutné aktivovat skrze administrační rozhraní. Rovněž nebuďte překvapení z faktu, že Mastercard Prepaid je ve skutečnosti jen kombinace několika čísel a nemá tedy podobu plastové kartičky.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.