Polynésie, Mexiko, Čína na jednom místě?

Datum: 09. 01. 2016

Víte, že v Evropě najdete jedny z nejlepších a nejvyhlášenějších zábavních parků z celého světa? Port Aventura ve Španělsku je rájem pro děti i dospělé.
Zábavní park se nachází nedaleko Barcelony poblíž přímořského letoviska Salou. Rozkládá se na více než sto hektarech a je rozdělen do šesti tématických částí: Polynésie, Mexiko, Čína, divoký západ, Středomoří a Sésamo Aventura, kde si zábavu užijí především děti.

Každá část je věrnou napodobeninou dané země, v oblasti Středomoří najdeme úzké uličky s bílými domečky, v Polynésii uvidíte chýše zakryté palmovými listy i sochy obklopující sopku a vodopády. Divoký západ je přesnou kopií typického westernu, v Číně pak najdete velmi povedené rekonstrukce Zakázaného města a části Velké čínské zdi. Také Mexiko se zde pyšní replikami mayských staveb.

V tématické oblasti Čína se můžete svézt na nejvyšší a nejrychlejší horské dráze v Evropě, která dosahuje rychlosti až 134 km/h. Na další zase dosáhnete nulové gravitace. Pamatujete si atrakci ze seriálu Krok za krokem? Přesně takovou najdete i v Port Aventura, v části Polynésie se na několika vagónech svezete ze stěny sopky přímo do vody.

Kromě různých, nejen adrenalinových atrakcí, park nabízí spoustu velkolepých show. Jednou z nejzajímavějších je v mexické části Templo del fuego ohňová show, ze které jde docela strach.
Součástí Port Aventura je dokonce i vodní park Costa Caribe, vlastní nejvyšší skluzavku v Evropě, na které si užijte volný pád. Port Aventura nesmíte vynechat, pokud cestujete do Katalánska.

Připravte dětem příjemné překvapení jako dárek ke Dni dětí či za vysvědčení a vezměte je do Port Aventura na pořádný zážitek!
Rezervujte letenky pro celou rodinu ještě dnes a ušetřete spoustu peněz!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.