Poleťte s námi na skok do Paříže

Datum: 23. 07. 2015

Právě máte jedinečnou příležitost poznat Paříž, letecky dostupnou za hubičku.
Navštivte nejznámnější památkové skvosty, kterými jsou především Eiffelova věž s krásným výhledem na celé město, Champs Ellysées, katedrála Notre Dame, muzeum v Louvre, bazilika Sacré-C?ur nebo si udělejte výlet plavbou lodí po Seině. Metropole Paříž, turisticky velmi atraktivní a uznávané město láká k navštívení turisti z celého světa.
Nyní máte možnost zakoupit letenku z Prahy do Paříže za akční cenu. Paříž, to není jen město historických památek, ale také kaváren, vináren a útulných hospůdek.
Z pobytu v tomto krásném měste se může stát romantická dovolená, kde si odpočinete a zároveň poznáte mnoho nového. Je vám méně než 26? Neváhejte a vydejte se rychle do Paříže, protože pro vás jsou tam všechna muzea zpřístupněna zdarma. Zhlédnout tak můžete slavná díla v Musée d'Orsay i Mona Lisu v Louvru zcela zdarma.
Opomenout nesmíte ani na gastronomické suvenýry, tedy víno a sýry. Letecká doprava v ČR představuje nejrychlejší způsob přepravy mezi značně vzdálenými místy.
Předností letecké dopravy je vysoká přepravní rychlost, pohodlí a kultura cestování.
Nevýhodou jsou provozní náklady a tedy vysoké ceny letenek, s námi ale poletíte za bezkonkurenčně nízké ceny.
Zabookujte si letenku z Prahy do oblíbené destinace ve Francii za výhodnou cenu a ušetřete si peníze na zábavu při pobytu v Paříži.
Cestovat za babku se dá opravdu kamkoliv a v dnešní době to není nic neobvyklého, v případě, že se vydáte do Francie na vlastní pěst a zakoupíte si letenku u naší společnosti, zaručeně ušetříte spoustu peněz. To je skvělý tip na perfektní dovolenou.

Prohledat levné letenky do Paříže>>

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.