Poleťte do Dubaje

Datum: 15. 07. 2015

Mrakodrapy, pláže, luxusní hotely, delfinárium.. Lákavá místa pro náročné klienty. My Vám do Dubaje nyní nabízíme letenky za výhodné ceny. Dubaj je zaručeně místem, které musíte vidět!
Dubaj se rozprostírá směrem do moře, kde vytváří čtyři velkolepé umělé poloostrovy. Z nichž tři nejznámější ve tvaru palem jsou známé jako Palm Islands. Z historického hlediska by Vás v Dubaji mohlo zajímat například Dubai Museum s velkou expozicí archeologie, historie a národopisu s rekonstrukcí řemeslnických dílen, obchodů, školy, dokonce i osadou beduínů a s bohatými sbírkami umění. Čtvrť Deira je známá historickými tržnicemi, které jsou činné dodnes, a na kterých si můžete zakoupit koření, parfémy, oděvy, dokonce i ryby. Pokud toužíte prožít skutečné dobrodružství, vydejte se do místního delfinária a zaplavejte si s delfíny, načerpáte nové zkušenosti a také se skvěle odreagujete.
Chcete-li si užít Dubaj i z výšky, pak jsou zde možnosti prohlédnout si město z výšky z balónu nebo vyhlídkového letadla. Na Bluewaters Island vám rozproudí v krvi adrenalin 210m Dubai Eye, neboli největší ruské kolo.
Na atraktivitě si Dubaj nechává záležet, pro turisty zde nabízí pravé arabské dobrodružství v poušti, přespíte v beduínském stanu a projedete se na velbloudech. Turistickou lahůdkou je sjíždění dun na lyžích, snowboardu nebo v terénním automobilu. Přenádherné bílé písečné pláže jsou ideálním místem pro vodní sporty a potápění. Skutečným unikátem jsou ve vyprahlé poušti zelená golfová hřiště, pravidelně zavlažovaná a udržovaná na nejvyšší úrovni.
V metropoli Spojených Arabských Emirátů je vskutku nepřeberné množství zábavy i turisticky velmi zajímavých míst. Luxus zde na Vás dýchne na každém kroku, ostatně obchodní centra, moderní budovy i nejmodernější a nejluxusnější čtvrť Jumeirah je toho důkazem.
Proto neváhejte a nepropásněte skvělou nabídku na přepychovou dovolenou letecky za závratně nízké ceny.

Letenky do Dubaje objednávejte přes Letenkylevně.cz

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.