Pisa Galileo Galilei

Datum: 11. 10. 2009
Letiště Galileo Galilei připadá italskému městu Pisa, přičemž v reálu leží méně než dva kilometry od hlavního vlakového nádraží ve městě San Giusto. Jedenácté nejrušnější letiště v Itálii v roce 2008 přepravilo 3 963 717 cestujících. Krom osobní dopravy ho hojně využívá i italské letectvo.

Osobní přepravě slouží jeden jediný terminál, který je otevřen od 4:00 až do odletu či příletu posledního spoje v daný den. Na letišti v současné době působí i následující letecké společnosti: Ryanair, Jet2.com, EasyJet, British Airways, Thomson Airways, Transavia.com, Windjet, nebo Norwegian Air Shuttle.

Přímo na letišti se nachází terminál železniční dopravy, který nabízí přímé spojení s hlavním nádražím v Pise a ve Florencii. Lístek na vlak si můžete koupit v informační kanceláři v příletové hale letiště – nádraží se nachází přímo před ní.

Pokud plánujete, že noc při čekání na ranní let přečkáte v terminálu letiště, máte smůlu. Letiště se totiž po odletu posledního letadla zavírá a vy budete z terminálu bez milosti vyhozeni. K otevření dochází ve 4:00.

V budově terminálu letiště mají své přepážky i následující autopůjčovny: Auto Europa, Avis, Budget, Easy Car, Europcar, Hertz, Liberty Rent International, Locauto Rent, Maggiore / National Car Rental, Sixt, Targarent a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.