• Levné letenky >
  • Parfém Středomoří - Za termály do Itálie, na Ischiu

Parfém Středomoří - Za termály do Itálie, na Ischiu

Datum: 27. 07. 2015

Ostrov plný vůní a květin, úrodných vinic, starobylá městečka, krásné pláže, hřejivé slunce a zázračné termální prameny.

Potřebuje Vaše tělo celkovou regeneraci? Na ostrově Ischia si můžete vybrat z několika termálních lázní a dopřát vašemu tělu tu nejlepší péči.

Ischia se nachází v Neapolském zálivu, jedná se o menší ostrov, avšak bohatě obývaný a často vyhledávaný turisty z celého světa. Je známý hlavně svými termálními a léčivými lázněmi, díky jeho sopečného původu.

Obvykle se jedná o kombinaci tzv. římské sauny, různých bazénů s termální vodou a bazénů s mořskou vodou nebo písečných pláží, bohaté subtropické zeleně a zajímavé architektury. Mezi nejvyhledávanější patří např. Termální park Negombo a Termální park Castiglione.

Ponořte se do bahenné koupele, jako základ bahenních zábalů se používá vulkanická hlína, která se před použitím nechává zrát 8 měsíců v nádržích s minerální vodou. Je bohaté na minerální soli, aplikuje se horké.

Pokud jste si dostatečně v termálech odpočinuli, vydejte se do Ischia Ponte na unikátní aragonský hrad stojící na poloostrově, s hlavním městem Ischia Ponte jej spojuje kamenný most, který je patrný i z větší dálky.

V okolí hradu stojí za návštěvu také katedrála sv. Assunty ze 14.stol., hřbitov řádu Klarisek a kostel Imaccolata, vězení a především překrásné výhledy na krásné panorama Ischie.

Den můžete zakončit příjemnou procházkou v Serrana Fontana na úpatí hory Monte Epomeo ve výšce 452 m n. m. Nedaleko se nachází také výběžek ostrova Sant'Angelo na kterém se nachází malý přístav. Punta Sant'Angelo je s ostrovem spojen 100 m dlouhou písčitou pláží. Na vrcholu výběžku se nalézají trosky věže, která byla zničena v 19.stol. při obléhání ostrova Angličany.

Ischia vám nabídne i kvalitní restaurace s vynikající kuchyní.

Prožijte báječnou dovolenou v rámci Vašeho ozdravného pobytu, letenky jen u nás za bezkonkurenční ceny.
Zobrazit levné letenky!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.