• Levné letenky >
  • Ostrov Huahine v Polynésii nabídne šnorchlování s delfíny

Ostrov Huahine v Polynésii nabídne šnorchlování s delfíny

Datum: 09. 03. 2016

Ostrov Huahine je dokonalé místo, kam můžete utéct před realitou, zde najdete klid a pohodu a přitom vás budou po celou dovolené příjemně hřát paprsky slunce.
Francouzská Polynésie je díky skvělé viditelnosti pod mořskou hladinou také skvělým místem pro potápěče. V průlivu Avapeihi dokonce můžete jako potápěči pozorovat barakudy nebo útesové žraloky. Na ostrově Moorea se za nejkrásnějším potápěním vydejte do Cookovy zátoky a Opunohu. A právě na Markézách můžete šnorchlovat s delfíny a Rurutu pak láká na potápění s keporkaky, kteří zde připlouvají v období od července až do října.
Huahine si stále udržuje odstup od davů turistů, proto zde načerpáte novou energii v poklidné atmosféře. Navíc poznáte krásnou a neponičenou polynéskou přírodu, čisté moře a nádherné pláže, kde najdete dostatek soukromí.

Velkou zvláštností ve Francouzské Polynésii je poněkud zajímavá tradice, kdy se tzv. „mahu“ – muži vydávají za dívky, přitom se jedná o kulturní a společenskou záležitost, kdy rodina, která má více synů, udělá z jednoho z nich právě zmíněného „mahu“.
Tuhle dovolenou vám zpříjemní příjemná vůně vanilky, která se zde pěstuje jako jedna z hlavních plodin.
Ostrov Huahine je skvělé místo pro začínající potápěče, nejlepším potápěčským centrem je Manaha Dive na pláži lemované palmami.
Rozhodně byste na ostrově neměli vynechat prohlídku chrámů marae a ochutnávku místní gastronomie.

Levné letenky na Huahine rezervujte již nyní za akční cenu! Zde na vás čeká pravá exotika a vysněný klid. Dovolená na vlastní pěst nemusí být již jen vaším snem, podívejte se do míst, kam se nepodívá každý, poznejte místní obyvatele i jejich kulturu a tradice a užijte si perfektní dovolenou!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.