• Levné letenky >
  • Odhodlejte se ke změně! Vydejte se tentokrát na dovolenou letecky

Odhodlejte se ke změně! Vydejte se tentokrát na dovolenou letecky

Datum: 16. 10. 2015

Patříte mezi turisty, kteří upřednostňují cestování vlakem, autobusem či automobilem? Co takhle naplánovat překvapení pro celou rodinu, a vydat se za slíbeným odpočinkem letecky.
Sledujte pravidelně naší nabídku na bezkonkurenční letenky, kterou pro vás denně aktualizujeme, a vyberte si zájezd podle svého vkusu.

Při rezervaci letenek, které si můžete zajistit i z pohodlí vašeho domova, si také rovnou smíte vybrat , v jaké třídě chcete cestovat. Leťte s low cost společnostmi a ušetříte spoustu peněz. Pokud si letenky zakoupíte s dostatečným předstihem, tím levnější je máte!
Vezměte s sebou i své děti, pokud jsou starší nad 2 roky, mají nárok na své vlastní sedadlo, a také za ně zaplatíte méně. Viz. článek „I letadlem lze cestovat s dětmi“.

Ať cestujete jakýmkoli dopravním prostředkem, cestovní pojištění i očkování před cestou do zahraničí platí stejně. Proto si přečtěte také náš článek „Očkování při cestách do zahraničí“.
Cestování letadlem má spoustu výhod, jednou z nich je překrásný výhled z ptačí perspektivy na cílovou destinaci při přistávání, ale mít také mraky a oblohu takřka na dosah ruky, to stojí za to!
Odpočinou si hlavně řidiči, nemusíte se starat o řízení ani o dopravní předpisy, alespoň co se letu týče. Zasteskne-li se vám po řízení, ve většině zemí si můžete auto pronajmout na určitý počet dní.
Hlavní výhodou je bezpečnost letu, počet nehod letadel a automobilů či vlaků, se od sebe drasticky liší! Ač jste zapřísáhlým odpůrcem cestováním vzduchem, ale láká vás exotická destinace někde daleko od pevniny, nemáte jinou možnost. Letadlem se zde dostanete také daleko rychleji než lodí. Někoho láká dovolená v Americe, někoho naopak v Austrálii, letět však můžete i do nedaleké Francie, Německa i jiných evropských zemí.

Neváhejte, prožijte dovolenou snů za jedinečnou cenu, rezervujte si letenky za bezkonkurenční ceny ještě dnes a ušetřete!
Vyberte si nejen z naší nabídky, naplánovat trasu si můžete i pomocí našeho vyhledávače, kde zjistíte datum odletu i příletu, aerolinky, a také cenu včetně tax a poplatků.

Jakmile jednou okusíte cestu letadlem, nebudete už chtít jinak! Rádi jej vyměníte za pozemní dopravní prostředky, a ještě ušetříte!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.