Oblíbená chorvatská letoviska

Datum: 24. 04. 2016

Chorvatsko je oblíbenou destinací Čechů i Slováků. Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších letovisek.

Dovolená v Biogradu na Moru

Oblíbené letovisko ležící v severní Dalmácii je díky své poloze, bohaté vegetaci a vynikajícím podmínkám pro relax I odpočinek velmi vyhledávaným cílem turistů z celého světa. Biograd na Moru je tradičním letoviskem s možností využití plážových I vodních sportů, užijte si potápění I vodní lyžování, surfování nebo jachting. K dispozici jsou turistům také plážové atrakce, na tobogánech zažijete spoustu legrace, využít můžete dále I tenisové kurty, zúčastnit se organizovaných výletů a prožít bujaré noční večírky. Biograd na Moru je ideálním výchozím bodem pro výlety lodí, navštivte například národní park Kornati, chráněné krajinné oblasti Telašćica I ostrov Murter.

Dovolená v Brele

je dalším vyhlášeným a půvabným letoviskem v jižní Dalmácii, a díky své přírodní kráse toto místo přitahuje každoročně vysoký počet turistů a milovníků krásných pláží. Letovisko Brela je bohaté na oblázkové pláže, které omývá čisté moře. Právě tyto pláže patří k těm nejskvostnějším na pobřeží. Jsou tvořeny drobnými oblázky a jemným pískem, a rozlehlé borové lesy a pinie tvoří přírodní stín. Letovisko rovněž v letní sezóně pořádá spoustu kulturních akcí – slavnosti či koncerty. I zde najdete ideální podmínky pro sportovní vyžití. Vybrat si můžete z různých vodních sportů, spoustu zábavy si užijete při minigolfu, kuželkách, apod.

Dovolená v Crikvenici

Nádherné lázeňské letovisko Kvarner vás nadchne svými krásnými, rozsáhlými plážemi a čistým, azurově modrým mořem. Příjemně čisté prostředí s upravenými parky a promenádami vás okouzlí. Gradska plaža je vyhlášenou hlavní pláží, kterou tvoří drobné oblázky. Více soukromí nabízí pláže v Dramalj a v Selce. Levné letenky vám umožní procestovat Chorvatsko.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.