Objevte krásu Barmy

Datum: 27. 10. 2015

Stále oblíbenější destinací se stává Barma, velmi přívětivá země, která vám rozhodně má co nabídnout.
Překrásná pláž Ngapali bude perlou vaší vysněné dovolené. Každému se zalíbí odpočívat na pláži s nádherným výhledem na širé Andamonské moře, ve večerních hodinách také na nejkrásnější západ slunce.
Bělostnou pláž s hebkým pískem lemují palmy a omývá ji azurově čisté moře. Ngapali najdete ve státě Rakhaing v západní Barmě.
Pobyt ve špičkovém hotelu s veškerým komfortem u moře bude to nejlepší pro váš lepší zážitek z dovolené.

Příjemné je také, že tuto oblast nenavštěvuje příliš mnoho turistů, proto se může stát, že budete mít část pláže jen pro sebe, což vám zaručí klid a pohodu pro váš kvalitní odpočinek.

Mezi nejoblíbenější pokrmy barmské kuchyně patří olihně, grilované krevety, pokrmy z krabů a barakud. Vydejte se na večeři do jedné z plážových restaurací, kde vám dokonce připraví jídlo dle vaše výběru, smíte také vstoupit do kuchyně a sledovat přípravu vašeho menu na vlastní oči.

Seznamte se se způsobem života místních, velice přátelských, obyvatel, kteří se zde živí hlavně rybolovem.
Půjčte si jízdní kolo, a kromě relaxu na pláži, vydejte se za poznáním blízkých vesniček Jade Taw Village nebo Lon Tha. Milujete potápění a šnorchlování? Přesuňte se na nedaleký Pearl Island, který je rájem potápění.

Kromě plážové dovolené můžete čas strávit také prohlídkou zajímavých míst, například jezero Inle, Bagan, nebo skalní hora Mount Popa, kde najdete soubor chrámů, určitě stojí za vidění.

Letenky do této skvostné destinace zakoupíte včas také online, proto neváhejte a prožijte dovolenou plnou odpočinku i poznání.
Zde zažijete ty nejkrásnější a nejromantičtější západy slunce.
Letenky za bezva ceny rezervujte ještě dnes! Cestujte v business třídě a užíjte si pohodový let.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.