• Levné letenky >
  • Nudí vás rafting a trek v Česku? Pak se vydejte do Himálají!

Nudí vás rafting a trek v Česku? Pak se vydejte do Himálají!

Datum: 09. 12. 2015

Město Léh je bezesporu místem, které by milovníci treku neměli minout - je ideálním výchozím bodem pro cesty po celém Ladakhu. V okolí je množství trekových tras, od nejlehčích až po několikadenní náročné trasy pro zkušené horaly.
Jakmile začnou v červnu tát ledovce, promění se tichá řeka Indus v divokou nespoutanou krásku, která se žene rozeklanou horskou krajinou. V červenci a srpnu je možné na ní raftovat, pokud jste podlehli tomuto sportu, pak tuto možnost využijte naplno!
Rafty se pořádají i na řece Zaskar.

Jedním z nejkrásnějších výletů v oblasti Ladakh je k jezeru Pangong Tso v nadmořské výšce 4 300 m n.m., je dlouhé 134 km a široké téměř 5 km. Je jedním z největších jezer se slanou vodou v Asii. Již cesta k jezeru je dobrodružství, vyšplhat se do jednoho z nejvyšších horských sedel do sedla Čang La dá hodně zabrat, a pak se pomalu spouštět křivolakou úzkou cestou mezi kopci a zelenými údolími a šplhat až na náhorní plošinu k jezeru, to je jedinečná zkušenost.
Jezero je nejkrásnější pod salvou slunečních paprsků. Nečekejte tady luxusní resorty, nocleh ve stanu slibuje perfektní dojem z celé dovolené v Himálajích.

Nejlevnější letenky do Leh zakoupíte pouze u nás i pohodlně z vašeho domova!
Rezervujte si svá místa v letadle včas a spatřete nádhernou horskou krajinu z ptačí perspektivy, sedadel u okének je málo, proto neváhejte a zakupte si letenky ještě teď!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.