Nové lety z Prahy do Athén, Kodaně a Nantes

Datum: 22. 06. 2012
AEGEAN SPOJIL PRAHU S ATHÉNAMI

Společnost AEGEAN, největší řecký dopravce, zahájila nové přímé lety z Athén do Prahy. 

Spojení mezi oběma metropolemi zajišťuje AEGEAN třemi lety týdně – vždy v úterý, čtvrtek a sobotu. Lety jsou provozovány letadlem typu AIRBUS 320, které má v konfiguraci se dvěma třídami 168 sedadel.
Více o nové lince ZDE.

NORWEGIAN OD ČERVNA LÉTÁ DO KODANĚ DENNĚ

Letecká společnost Norwegian Air Shuttle navýšila počet spojů do Kodaně. Od 2. června přidal na lince mezi Prahou a Kodaní čtyři nové lety týdně a bude tak provozovat denní spojení. Ke stávajícím odletům v pondělí, ve středu a v pátek přibyly lety v úterý, ve čtvrtek, v sobotu a v neděli. Lety Norwegian jsou operovány letadlem typu 737-800 pro 189 cestujících.
Pro více informací navštivte www.norwegian.com   

VOLOTEA ZAHÁJILA PRAVIDELNÉ LETY Z PRAHY DO NANTES

Nově založená nízkonákladová letecká společnost Volotea Airlines zahájila od června 2012 novou pravidelnou linku mezi Prahou s francouzským městem Nantes. Odlety jsou plánovány 2x týdně, a to ve čtvrtek a v neděli. Volotea je jediným dopravcem operujícím uvedenou linku a nabídne tak cestujícím lepší spojení do západní Francie.
Více na www.volotea.com 

 

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.