• Levné letenky >
  • Norwegian: Wifi na palubě zdarma a zpáteční letenky z Prahy do Helsinek jen za 3 624 Kč!

Norwegian: Wifi na palubě zdarma a zpáteční letenky z Prahy do Helsinek jen za 3 624 Kč!

Datum: 25. 03. 2011
Nízkonákladová letecká společnost Norwegian dnes působila jako takový posel dobrých zpráv. Nejen, že spouští projekt bezplatného internetu na palubě, ale rovněž nabízí zpáteční letenky z Prahy do Helsinek jen za 3 624 Kč!

Za tuto skvělou cenu můžete jet třeba v termínu od 15. června do 21. června. Stačí zabrouzdat na Norwegian.com a objednat si letenky dle tohoto itineráře:


Co se týká internetu na palubě - využívat ho můžete skutečně zdarma, do letadel Norwegianu jsou wifi vysílače instalovány postupně od ledna 2011. Zdali se můžete připojit na internet třeba i v průběhu vašeho letu poznáte podle samolepek s logem wifi. Limit množství stažených ani uploadovaných není prozatím stanoven, je však zablokován protokol VoIP - zapomenout tedy můžete třeba na telefonování přes Skype. Více informací naleznete ZDE.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.