• Levné letenky >
  • NIKI Luftfahrt a Air Bulgaria: Sofie z Vídně v létě za 2 431 Kč

NIKI Luftfahrt a Air Bulgaria: Sofie z Vídně v létě za 2 431 Kč

Datum: 28. 05. 2012
Air Berlin a Fly Niki zvýšily počet letů z Vídně do Sofie a ač se z linky částečně stáhla národní aerolinka Bulgarian Air, dlouhodobě se díky tomuto kroku snížily tarify do země růží. Navíc stejnou destinaci také pravidelně létá Austrian Airlines, avšak za vyšší cenu. Díky zesílené konkurenci se tak dají sehnat zpáteční letenky do 3.000 Kč včetně poplatků po celé léto. Například 10. srpna až 17. srpna za 2 431 Kč s Bulgarian Air. Celkově pak platí pravidlo, pokud kupujete hodně dopředu, vyplatí se Bulgarian Air, pokud těsně před odletem pak Fly Niki (Air Berlin), nejvyšší komfort si pak dopřejete na letech Austrian Airlines. Jednosměrná letenka je nejvýhodnější od Air Berlin, například 8. srpna za 1 625 Kč.

Všichni dopravci mají v cenách všechny letištní a palivové poplatky a také velká zavazadla k odbavení. V ceně není poplatek za vystavení, který se dle typu rezervace různí.

Letenky do Sofie můžete poptávat přes www.brabec.eu

 

 

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.