• Levné letenky >
  • Nevšední dovolená plná skvělých zážitků, to je Pattaya!

Nevšední dovolená plná skvělých zážitků, to je Pattaya!

Datum: 27. 07. 2015

Nepropásněte jedinečnou nabídku na exkluzivní dovolenou v asijském Las Vegas. Pattaya nikdy nespí, tady se žije ve dne v noci. Hledáte prvotřídní bělostné pláže a azurové moře? Pokud jste zapřísáhlými sportovci, čeká na vás dovolená plná surfování, potápění, golfu, motocyklových závodů, dokonce i bungee jumpingu.

O trochu méně náročným cestovatelům Pattaya nabídne i impozantní historické památky v podobě překrásných chrámů.

Rozhodně byste neměli vynechat Svatyni pravdy, nachází se poblíž pláže Naklua, tyčí se do výšky několika desítek metrů a je celá ze dřeva. Výzdoba je kompletně ručně vyřezávaná, zajímavostí je, že v celé konstrukci není jediný hřebík.

Chcete si prohlédnout světové i thajské památky na jednom místě? Nezapoňte naštívit MiniSiam. V elegantním parku si můžete prohlédnout miniatury všech slavných thajských i světových staveb.

Potápění není nic pro vás? I bez šnorchlu uvidíte podmořský život v místním akváriu v prosklenném tunelu.

Po náročném dni plného poznávání, využijte k relaxaci ohromný aquapark, nedaleko něj je i krokodýlí farma se 60 000 krokodýli. Pokud vám zbývá stále dost energie, vyzkoušejte let na padáku za lodí nebo třeba návštěvu muzea lahví s expozicí uměleckých děl vtěsnaných do skleněných lahví; a Ripleyho muzea rekordů a kuriozit.

Pro zvídavé nadšence je poblíž také sloní vesnice. Hodinová projížďka na slonech s broděním v říčce patří k „povinným“ zážitkům z Thajska.

To pravé dobrodružství na vás čeká kousek od Pattaya v pralese pohoří Khao Kheao. Na 26 platformách v korunách stromů, 3 kilometrech úzkých visutých lávek a lanových drah se můžete vžít do role létajícího gibbona. Adrenalinovou atrakci číslo jedna nesmíte vynechat!

Večer prožijte v místních barech, klubech nebo na jedné z několika travesti show.

Tahle vaše dovolená bude stát za to. Objednejte si letenku za výhodnou cenu ještě dnes!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.