• Levné letenky >
  • Nepřeberné množství antických památek jedině v Athénách!

Nepřeberné množství antických památek jedině v Athénách!

Datum: 03. 09. 2015

Do řecké okouzlující metropole nyní nabízíme letenky za nízké ceny! Užijte si podzim ve městě s nejslavnější historií na světě. Najdeme zde i jeden ze sedmi divů světa, kterým je Akropole, nejslavnější archeologický monument.
Parthenón, nejznámější starověký chrám, také rozhodně nevynechejtel.
Nenechte se odradit davy turistů mířících právě k těmto významným památkám. Právě ty jsou perlami Athén, proto byste je určitě neměli vynechat ani vy!
Zbožňujete-li řeckou architekturu, máte po celou dovolenou nabitý program. Na každém rohu na vás dýchne atmosféra dávných dob, a také vůně čerstvého salátu tzatziki i právě upečeného Souvlaki.
Řecké gastronomii jistě neodoláte, kvalitní bufety nabízí vynikající jídlo, které můžete vychutnávat po cestě za poznáním Athén.
Akropolis, Olympijský stadion nebo Propylaje? Projděte si všechny řecké skvosty, v každém z nich je skryto mnohé tajemství.
Na náměstí Monastirakiou navštivte trhy, kde místní prodejci nabízí téměř vše, nač si vzpomete, masitá rajčata, sladké jahody, ale i oblečení či starožitnosti. Jedinečné kontrasty Západu a Východu, Evropské unie a Balkánu, v neposlední řadě také bohatství a chudoby, musíte zažít na vlastní kůži.
Královskou gardu v typických uniformách uvidíte před prezidentským palácem. Zamiřte také do Národního archeologického muzea s bohatou expozicí. Důkladná prohlídka celého muzea vám zabere bezmála půl dne, poté se vydejte okusit další z vybraných lahůdek řecké kuchyně.
Athéňané se večer rádi baví ve společnosti, noční život je součástí jejich životního stylu, proto okuste jejich způsob života i vy a zapadněte do jednoho z barů či diskoték s tradiční řeckou hudbou, zažijte zábavu, která končí až v ranních hodinách.

Z Prahy jste v Athénách za pouhé 2 a půl hodiny a za „pár kaček“! Užijte si skvělou dovolenou v řeckém stylu, rezervujte si letenky právě teď z pohodlí domova a ušetřete spoustu času i peněz.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.