• Levné letenky >
  • Nejoblíbenější destinace pro vaši dovolenou, to je Mallorca!

Nejoblíbenější destinace pro vaši dovolenou, to je Mallorca!

Datum: 15. 09. 2015

Díky slunečnému a teplému počasí je Mallorca tou správnou volbou na skvělou dovolenou i v zimě. Toužíte po odpočinku na přenádherné pláži u azurového moře, poslouchat šumění vln, nebo se kochat západem slunce nad mořskou hladinou? Využijte skvělé nabídky letenek ihned!
Ostrov s překrásnou přírodou budete obdivovat ještě dlouho po dovolené. Mallorca je malý ráj ve Středozemním moři.
Pokud cestujete i s miminkem v bříšku, buďte krásná v nově koupených letních šatech či špercích. Nejatraktivnějším místem pro nákupy je metropole Palma de Mallorca. Narazíte zde na stovky obchůdků, kterým neodoláte! Proslulé „nákupní“ uličky se nachází v centru staré Palmy, například ulice Avinguda Jaume III či Passeig des Born.
Po nákupní horečce vyhládne každému, proto se usaďte v jedné z místních restaurací, kde vám nabídnou pravé gastronomické zážitky ze španělské, italské, dokonce i arabské kuchyně. Pochutnat si můžete na typickém předkrmu tapas, studené polévce gazpacho, nebo na Llom amb col, což je zelný závitek s vepřovým masem, piniovými oříšky a rozinkami.

Kousek od starobylého městečka Santanyí leží nádherný přírodní park Mondragó s několika skvostnými plážemi, a především úžasnými přirodními scenériemi. Stoly a lavice ve stínu borovic jsou ideálním místem pro osvěžující piknik. Takové místečko najdete v jednom ze dvou rekreačních parků.
Největší atrakcí Valldemossy je kartuziánský královský klášter Cartoixa de Valldamossa, který je známý tím, že v těchto klášterních celách kdysi pobýval skladatel F.F. Chopin se svou přítelkyní G. Sandovou. V rámci základní prohlídky můžete vidět klášterní kostel, starou lékárnu s původním vybavením, knihovnu, několik klášterních cel i muzeum. Prohlédněte si také královský palác Palau del rei Sanç.

Největší z ostrovů Baleárského souostroví posetý palmami, slunnými písčitými plážemi a spoustou krásných míst k relaxaci, na který můžete letět s námi za jedinečnou cenu! Nechte se hýčkat už v letadle v první třídě a prožijte dovolenou snů i v těchto chladných dnech. Na Mallorce je totiž vždy krásně! Rezervujte si svou letenku včas a ušetřete spoustu peněz i času.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.