Neapol

Datum: 11. 10. 2009
Oficiální název neapolského mezinárodního letiště, které leží šest kilometrů na severovýchod od centra města, je Ugo Niutta. Letiště, které doposud slouží i jako základna ozbrojených sil, v roce 2008 odbavilo 5 642 267 cestujících.

Cestujícím slouží hned dva terminály – jeden regulérní a druhý, který se nachází o několik kilometrů dál a slouží jen charterové přepravě. Mezi nejvíce zastoupené letecké společnosti patří Air Berlin, Air One, EasyJet, Thomas Cook Airlines, Thomson Airways, Meridiana, TUIfly, nebo Wizz Air.

Do centra města zajíždí každých 20 minut autobusová linka ANM Alibus a každých 30 minut linka ANM – 3S. Zastávka autobusů se nachází přímo před příletovou halou letiště. Do Neapole vás za fixní cenu zavezou i vozy taxislužby.

Turisté, kteří na letišti musejí čekat přes noc, mají k dispozici čisté toalety a pohodlné sedačky ve druhém patře terminálu. Na neapolském letišti působí autopůjčovny Avis, Budget, Europcar, Dollar, Hertz, Locauto, Maggiore, SicilybyCar, Sixt a Targarent.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.