• Levné letenky >
  • Navštivte oslavu 75. narozenin letiště Drážďany a prohlédněte si třeba radarový letoun Awacs!

Navštivte oslavu 75. narozenin letiště Drážďany a prohlédněte si třeba radarový letoun Awacs!

Datum: 27. 05. 2010
Drážďanské letiště slaví ve dnech 18. až 19. září 2010 své 75. narozeniny, a tak připravilo pro návštěvníky již pátou Velkou letištní slavnost. Součástí vskutku bohatého problému budou mimo jiné vyhlídkové lety, prohlídky a prezentace letadel a noční koncert Boney M feat. Liz Mitchell.

Po oba dny si od 10:00 do 18:00 budete moci prohlédnout radarový letoun Awacs, který má ve své výbroji i aliance NATO. Ve stejné časy bude rovněž otevřen poslední zachovalý trup tryskového letadla 152 vyvinutého v 50. letech právě v Drážďanech. Projít si budete moct i výstavní stánky letiště a jeho partnerů, připraveny jsou i atrakce pro děti.

Jednodenní vstupné pro osoby od 15 let stojí 7 euro, pro děti ve věku 7 až 14 let tři eura a mladší děti mají vstup zcela zdarma.

18. září večer se pak terminál letiště promění v jednu velkou party, jejíž hlavní hvězdou bude legendární Boney M. feat. Liz Mitchell. Vstupné na tuto akci stojí v předprodeji 10 euro (plus poplatek za předprodej) a přímo na místě 12 euro.

Vstup na koncert je možný od 19:30, samotná party pak začíná ve 20:00.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.