Načerpejte novou energii na Maltě

Datum: 11. 09. 2015

Na průzračně čisté moře, jenž omývá toto souostroví, se můžete těšit již teď! Malta, to nejsou jen pláže, relax a zábava, ale především množství zajímavých památek.
Díky relativně příznivého počasí po celý rok zde můžete vyrazit v podstatě v kterékoliv roční období. Pokud vás zrovna neláká typická písčitá pláž, vydejte se na jednu z místních pláží na placatých kamenech, vstupy do vody jsou pomocí žebříků.
Ve večerních hodinách se ponořte do víru skvělé zábavy, na které je Malta opravdu bohatým ostrovem. Překvapením je, že na poklidném ostrově Gozu zažijete jednu z nejlepších diskoték v Evropě! Ráj pro milovníky muziky, tance i skvělých drinků, tady si každý vybere to své.
Mekka nočního života je bezesporu Paceville, jenž je tvořena restauracemi, bary, vinnými sklípky, bezvadné jazzové či rockové koncerty stojí také za návštěvu.

Maltu si oblíbíte okamžitě, přívětiví Malťané se vám vryjí do paměti, půvabné uličky v metropoli budou nezapomenutelné a vůně pestrobarevných květin vám na tváři vykouzlí úsměv ještě mnohá léta po vaší dovolené.
Určitě se vyplatí prodrat se davem turistů a spatřit na vlastní oči originální obraz slavného Caravaggia v katedrále sv. Jana.

Toužíte svou dovolenou ozvláštnit a zažít také dobrodružství? Prožijte slunečný den v aquaparku s delfíny, zapište se do kurzu potápění, nebo si vychutnejte maltské speciality. Národním jídlem je králík na všechny způsoby, ale v maltské kuchyni narazíte i na plněné taštičky pastizzi nebo tradiční hobż biż żejt - maltský chléb bohatě obložen olivami, kapary, tuňákem, cibulí a ančovičkami.

Malta je obklopena přístavy, jistě si rádi vzpomenete na hezky barevné loďky, kterými je proslulá.
K Maltě náleží ostrovy Gozo a Comino, na které se můžete pohodlně dopravit lodí. Na ostrově Gozo se živí rybolovem, a také chovem závodních koní. Jste-li kulturně založeni turisté, zajděte do divadla Astra a do baziliky Panny Marie.
Comino je místo, kde můžete úplně zapomenout na všední starosti, zcela se odtrhnout od světa, a celé dny se koupat v průzračné vodě.
Na Maltu vám nabízíme letenky za skvělé ceny! Naplánujte si jedinečnou dovolenou v poklidné, romantické destinaci ještě dnes a ušetřete spoustu peněz za letenku!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.