Na výlet do Singapuru

Datum: 14. 06. 2016

Singapur je město mnoha tváří. Udržuje se zde přísný pořádek, za jehož porušení jsou zde přísné tresty. Singapur má ve znaku Merliona – mýtickou postavu s hlavou lva a tělem ryby. Z nařízení vlády se ostrov, který je od Malajského poloostrova oddělen Johanským průlivem, neustále rozšiřuje. Moře v bezprostřední blízkosti města je zasypáváno pískem, aby zde bylo více pevniny. Singapur je prvním městem, které zpoplatnilo vjezd do města a platí se tady již více než 70. let. Žije zde více než 5,5 milionů obyvatel, bez práce je zde pouze 2-3% obyvatel.

Atrakce a památky Singapuru
Do Singapuru můžete jet obdivovat přírodu, památky i kulturní unikáty.

Ostrov Sentosa - Jsou zde nekončící pláže, bary a nespoutaná zábava. Oceánarium Underwater World – se nachází rovněž na Sentose, jsou zde obří prosklená akvária se zajímavými druhy ryb a živočichů.
Ruské kolo – Má úctyhodných 162 metrů a je největším ruským kolem v Asii
Zátoka Marina Bay – nabídne vám dokonalé panorama města, je zde nejdražší a nejluxusnější hotel Marina Bay Sands
Vertikální zahrady – 18 betonových věží, které jsou obrostlé popínavými rostlinami a připomínají rozkvetlé stromy
Orchard Road – rušná třída plná hotelů a obchodních center

Singapur je městem pro klidnou a příjemnou dovolenou. Žvýkačky lze zakoupit pouze v lékárně, nesmíte si nosit jídlo do metra nebo ho konzumovat tam, kde je zakázáno. Rovněž nesmíte plivat na zem, močit na veřejnosti nebo odhazovat nedopalky. I cizincům zde hrozí přísné tresty za porušení pořádku. Na druhou stranu zde není téměř žádná kriminalita a město vás rozhodně nadchne. Vydejte se na cesty a pořiďte si letenky do Singapuru za výhodné ceny.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.