Na dovolenou k protinožcům

Datum: 12. 10. 2015

Navštivte Sydney, město proslulé budovou opery, živou čtvrtí City Business District, rozlehlým, členitým mořským zálivem, který tomuto skvostnému městu dodá to lákavé kouzlo, které osloví každého turistu, který se zde teprve chystá, i pokud už sem dříve zavítal.
Další dominantou města, tyčící se naproti budovy opery, je světoznámý The Harbour Bridge. Pod ním se nachází nejstarší část města Sydney, tedy The Rocks. Mezi těmito dvěma stavbami najdete nejdůležitější dopravní uzel celého města, ke kterému se dostanete vlakem, autobusem, autem i lodí. Z mostního pilíře je velmi krásný výhled, na centrum Sydney se zde můžete podívat z ptačí perspektivy. Oblouk mostu se tyčí do výšky přes 100 m.
Stejně tak jako prohlídku výše zmíněných chloub Sydney si rozhodně nenechte ujít prohlídku Královské botanické zahrady s pestrobarevnými květinami a rozsáhlým skleníkem s tropickou faunou. Skrze touto zahradou dojdete až k sídlu vlády s nádhernou francouzskou zahradou.
Po této příjemné procházce zamiřte do čínské čtvrti, kde se můžete bohatě občerstvit chutným obědem a den si zpříjemnit časem stráveným v čínské zahradě. V této oáze klidu navodíte poklidnou atmosféru nasloucháním bublajících vodopádům a nasáváním vůní květin.
Sydney nemůžete opustit bez návštěvy muzea námořnictví, v němž je součástí expozice například válečný křižník Vampire. Na všech exponátech skutečných lodí se konají pravidelné prohlídky po malých skupinkách návštěvníků.
Pokud vám muzeum námořnictví nezabere celý den, vstupte za poznáním fauny a flóry řek jižní a severní Austrálie do místního obřího akvária. Velká část je věnována Velkému bariérovému útesu. Ještě by vás mohl zajímat proslulý olympijský stadion, oblíbeným místem je taktéž stadion plavecký.
Závěr vaší dovolené můžete strávit na jedné z nejznámějších pláží Bondi či Manly.

Nádherné Sydney je bohaté na místa k odpočinku, poznávání i k fotografování. Využijte proto naší jedinečné akční nabídky na letenky do australského velkoměsta za skvělé, bezkonkurenční ceny!
Lepší místo pro dovolenou už nehledejte, rezervujte si své letenky ještě dnes a ušetřete!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.