Monarch Airlines

Datum: 20. 09. 2009
Monarch Airlines jsou britské aerolinky, které se zaměřují především na služby charterové dopravy. Svoji základnu mají na londýnském letišti Luton, a jejich charterové destinace zahrnují dovolenkové destinace ve Spojených státech amerických, Karibiku, Indii i Africe.

Pravidelné spoje Monarch Airlines létají mezi Londýnem a letišti ve Středozemí, na Kanárských ostrovech a na Kypru. Dalšími základnami těchto aerolinek jsou letiště Londýn – Gatwick, Manchester a Birmingham.

Monarch Airlines byly založeny v roce 1967, svůj první let uskutečnily o rok později – z londýnského Lutonu do španělského Madridu. V druhém roce svého fungování dokázaly aerolinky přepravit již čtvrt milionu cestujících. Monarch Airlines dokázaly přežít i celé dvacáté století a v roce 2009 jsou tak jedinými nezávislými aerolinkami ze šedesátých let, které dokázaly přežít a navíc stále poskytují služby pod svým původním jménem.

Pravidelné spoje Monarch Airlines létají do těchto měst:

  • Gibraltar: Gibraltar

  • Kypr: Larnaka

  • Portugalsko: Faro

  • Španělsko: Alicante, Almería, Lanzarote, Barcelona, Ibiza, Málaga, Las Palmas de Gran Canaria, Minorca, Murcia, Palma de Mallorca a Tenerife

  • Velká Británie: Birmingham, Londýn – Gatwick a Luton, Manchester
PočetTyp letadlaKapacita4


Airbus A300-600R

3615


Airbus A320-200

17416


Airbus A321-200

2142


Airbus A330-200

3583


Boeing 757-200

2291


Boeing 767-300ER

309V cenách letenek od společnosti Monarch Airlines není zahrnuto občerstvení. To je nabízeno jako součást palubního obchodu. Na některých letech jsou cestujícím pouštěny na obrazovkách nad jejich hlavami filmy.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.