• Levné letenky >
  • Milujete fotografování? Víme, kde pořídíte nejkrásnější snímky!

Milujete fotografování? Víme, kde pořídíte nejkrásnější snímky!

Datum: 25. 10. 2015

Vaše sbírka fotografií čítá tisíce snímků, nicméně stále vám něco schází, prozradíme vám co to je a také kde to najdete.
Ohromující vodopády Iguazú je přesně to, co hledáte!
Právě nastává vhodný čas pro odcestování do severní argentinské provincie, kde se ocitnete v říši panenské přírody s překrásnými scenériemi.
Nejsevernější a zároveň nejmenší oblastí Argentiny je Misiones, kam nejčastěji vyrážejí převážně výzkumníci z oblasti biologie obecně.
Pokud i vy patříte mezi milovníky divoké přírody s bohatou faunou a flórou, pak se zde vydejte i vy!
Destinace je protkaná stovkami menších vodopádů, vodopády Iguazú a Moconá jsou nevšední podívanou, které budete milovat vy i váš fotoaparát.
První živočichové, kteří vás přivítají, budou zcela jistě pestrobarevní motýli, ze zástupců savců by to mohli býti nosálové červení, po setmění často vylézají také pásovci.
Zažijte ten pocit, kdy vám nad hlavou poletují krásně zbarvení papoušci, místo krákavých havranů, a na stromě budou odpočívat mohutné anakondy. Kamkoliv se podíváte, dýchne na vás zvláštní atmosféra čisté přírody, ze které pocítíte, že je třeba ji stále chránit.

Tato skvostná poznávací dovolená je určená hlavně pro opravdové milovníky přírody, podzim je prakticky nejvhodnějším obdobím pro pobyt v této provincii, kdy ustupuje období dešťů.
Proto si včas zarezervujte letenku, ať můžete již brzy vyrazit za poznáním exotické krajiny, která je dodnes turisty příliš nezatěžována, proto si zachovává stále původní obyvatelstvo i faunu a flóru, buďte zde obezřetní a našlapujte po špičkách!
Za to vám počasí a přírodní úkazy vytvoří zcela originální obraz, který bude fascinovat každého, komu své nejcennější fotografie ukážete.

Letenky do Argentiny za jedinečné ceny pouze u nás, rezervujte předem a ušetřete! Netradiční dovolená za poznáním v nádherné destinaci vám ukáže zcela nový pohled na svět!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.