Milán Linate

Datum: 11. 10. 2009
Linate se spolu s Malpensou řadí mezi dvě hlavní milánská letiště. Od tohoto města je vzdálené necelých osm kilometrů na jihovýchod a užívá se zejména pro vnitrostátní a kratší mezinárodní lety. V roce 2006 prošlo letištěm přes devět a půl milionu cestujících.

Milánské letiště Linate tvoří jeden jediný terminál, na kterém působí i tyto letecké společnosti: Alitalia, Air France, Meridiana, EasyJet, Scandinavian Airlines System, British Airways, TAP Portugal, Lufthansa, nebo Olympic Airlines.

Autobusové spojení do centra Milána zajišťují například společnosti Starfly a ATM. Ta druhá jmenovaná provozuje z příletové haly linky v desetiminutových intervalech, které jsou v provozu denně od 6:05 do 0:55. Jízdenky je možné zakoupit v novinovém stánku, v baru, popřípadě u dalších autorizovaných prodejců.

Letiště Linate nabízí k nocování pohodlná křesla bez opěrek, v noci je navíc v prostorách terminálu poměrně ticho.

Z autopůjčoven na letišti působí společnosti Auto Europa, Avis, Budget, Easycar, Europcar, Hertz, Locauto Rent, Maggiore National, Sixt, Targa Rent a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.