Město obehnané hradbami - Soul

Datum: 25. 08. 2015

Naše společnost nabízí letenky také do Asie, konkrétně do Soulu, metropole Jižní Korei.
Častěji než na dovolenou zde lidé zamíří například na obchodní jednání či pracovní cestu.
V každém případě je i v tomto neobyčejném městě mnoho zajímavých míst, které stojí za prohlídku.
Město Soul charakterizují výškové budovy tyčící se nad obchodním centrem. Přestože dnešní Soul je velmi moderní město, zachovaly se zde královské paláce, chrámy, pagody i Kamenné brány.

Pokud rádi obdivujete krajinu z výšky, určitě se zastavte na vyhlídkové věži CJ Seoul Tower, vysílač a zároveň rozhledna stojí na hoře Namsan v centru Soulu. Ve čtvrté vyhlídkové plošině se nachází otočná restaurace, otáčí se každých 45 minut.
V Soulu si nenechte ujít především turistickou vesnici, která věrně ukazuje tradiční způsob života Korejců. K vidění jsou zde různé typy domů, které se stavěly v jednotlivých provincií. Představení provazochodců, svatební průvody i soutěže v pouštění typických asijských draků se konají v kulturních prostorách. Samozřejmostí jsou hlavně ukázky kovářských, tesařských, hrnčířských a jiných řemeslných prací.
Kjongbokkung neboli královský palác je historickou budovou patřící rovněž mezi nejstarší památky této země. Palácový komplex byl restaurován do původní podoby, což jistě potěší turisty zaměřující se především na významné památky.
Prohlédnout si můžete také fotbalový Soul World Cup Stadium, byl postaven pro účely mistrovství světa v r. 2002. V současné době je to 2.největší asijský stadion s kapacitou 66806 míst.
Mezi nejdůležitější památky patří čtyři starobylé paláce z období království Čoson - Kjongbokkung, Toksugung, Čchangdokkung a Čchanggjongung. Areál Kjongbokkung původně sloužil jako královské sídlo. Najdeme ho v parku, který tvoří pečlivě opečovávané staleté stromy. V areálu se nachází také desítky jezer, v nichž rostou vodní lilie a kvetou překrásné lotosy. To jistě stojí za vidění!
Využijte skvělé ceny letenek, a podívejte se do krajiny nádherné architektury. Pokud se chystáte na dovolenou a chcete poznat něco netradičního, pak je Soul pro Vás jako stvořený.

Rezervujte včas, ušetřete za letenku a vyberte si to nejlepší místo v letadle!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.