• Levné letenky >
  • Máte rádi netradiční dovolenou? Bude se líbit i dětem!

Máte rádi netradiční dovolenou? Bude se líbit i dětem!

Datum: 06. 11. 2015

Letecky se vypravte na sever Holandska, pak prožijte nezapomenutelné chvíle prožité na motorové lodi.
Řízení zvládne laik i zkušený kormidelník.
Sever Holandska je známý panenskou přírodou, divoká krása okolí vás nadchne, pokud ji budete mít nadohled navíc z lodi, zážitek se zdvojnásobí. Romantické vesničky a krásné přírodní rezervace se vám zalíbí na první pohled.

Krajina jako z pohádky, ze které se vám bude tajit dech, budete se sem rádi vracet. Užijte si řízení lodi bez jakéhokoliv oprávnění, loď je možné pronajmout na celý týden, první den se vydejte spíše na jezero, abyste se s řízením lodě více sžili. Přenocovat můžete na ostrově Marchipolle, pokud jste se vydali na jezero Tjeukemeer. Ostrov je vyhlášený skvělou pláží tvořenou pískem. Kromě relaxu na pláži si můžete zahrát petanque.
Další dny na vás čeká třeba okružní jízda, zastávkou by mělo být městečko Sneek, kde najdete spoustu značkových obchodů. Nádherný kanál v nedaleké vesničce IJlst porostlý lekníny a ohraničený živým plotem musíte vidět. Menší dominantou je starý mlýn s doškovou střechou. V restauraci si vychutnejte malinové pivo nebo místní Heineken.

Nesledujte pouze ubíhající cestu před vámi, kochejte se především malebnou a typickou nizozemskou krajinou plnou větrných mlýnů a stylově upravenými zahradami.

Z téhle dovolené, kterou si řídíte sami, budete nadšeni nejen vy, ale také vaše děti. Může to být ale také romantická dovolená ve dvou, svatební cesta, nebo dovolená s partou dobrých přátel.
Lodě nabízejí veškerý komfort ubytování, jaký jen na lodi může být.

Každý vám bude závidět netypické prázdniny na vodě, kde jste sami svými pány. Letenky za skvělé ceny jedině u nás, rezervujte včas a ušetřete!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.