Málaga

Datum: 11. 10. 2009
Letiště Málaga (dříve známé jako Letiště Pabla Ruiz Picassa) leží 8 kilometrů jihozápadně od centra města. Hlavní letiště španělské Andalusie spojuje tuto oblast s více než šedesátkou destinací po celém světě. V roce 2008 odbavilo téměř 13 milionů pasažérů.

Všechny lety jsou odbavovány ze dvou terminálů, z nichž ten novější byl dostavěn v roce 1991. V brzké době by měl být otevřen i terminál třetí. Mezi letecké společnosti s největším počtem destinací patří EasyJet, Air Nostrum, Ryanair, Norwegian Air Shuttle, Thomas Cook Airlines, Thomsonfly, Air Berlin, Spanair, nebo Vueling Airlines.

Při cestě do centra města můžete využít i autobusy a vlaky. Ty odjíždí z nádraží naproti Terminálu 2 a dopraví vás do měst Fuengirola a Málaga. Do Málagy jezdí i autobusová linka č. 19 – zastávka se nachází přímo před budovou Terminálů 1 a 2.

Na poměrně hlučném letišti můžete bez ostychu i přečkat noc. Usadit se můžete na křeslech s opěrkami, krátit dlouhé chvíle pak můžete buď u internetových kiosků, nebo v nonstop otevřené kavárně.

V obou terminálech mají své pobočky autopůjčovny AurigaCrown, Autos Lido, Avis, Europcar, Goldcar Rental, Hertz, National Atesa, Record, Sixt a Sol-Mar.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.