Madrid Barajas

Datum: 11. 10. 2009
Madridský Barajas je čtvrté nejrušnější letiště v Evropě a vůbec nejrušnější v celém Španělsku. Leží 13 kilometrů na severovýchod od centra Madridu, přičemž je hlavní základnou španělského národního přepravce Iberia Airlines.

Pro osobní dopravu jsou vyhrazeny celkem čtyři terminály, na kterých působí mimo jiné:

  • Terminal 1: Air Comet, Air Europa, EasyJet, Ryanair, Wizz Air

  • Terminal 2: Spanair, TAP Portugal a Alitalia

  • Terminal 3: Ándalus Líneas Aéreas

  • Terminal 4: Iberia Airlines


Nejjednodušší spojení s centrem Madridu zajistí metro linky 8, které vás z Terminálů 2 a 4 zaveze až do stanice Nuevos Ministerios. Metro vám rovněž nabízí rychlé napojení na síť španělských železnic.

Cestující na madridském letišti Barajas mají k dispozici WiFi připojení, modlitebnu a množství laviček a gaučů včetně těch v kavárně. Ze spánku vás tak mohou vyrušovat snad jen častá hlášení rozhlasu.

V prostorách příletové haly Terminálu 1 a v prvním podzemním patře Terminálu 4 si můžete vypůjčit osobní automobil od společností Avis, Europcar, Hertz, National Atesa, nebo Sixt.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.