Lyžujte v divočině s celou rodinou!

Datum: 03. 01. 2016

Spital am Pyhrn tak úplně nepatří mezi klasická lyžařská střediska v Rakousku. Má své neodolatelné kouzlo, kterému neodolá žádný člen rodiny, která se do rakouských Alp vydá prožít parádní novoroční lyžovačku.
V Hornorakouském Spitalu na vás čekají pohodové sjezdovky uprostřed panenské, nespoutané přírody.
V tomto alpském prostředí se budete cítit jako v některém z amerických zimních center v horách.
Sjezdové tratě ve Spitalu se nejčastěji táhnou lesem, lyžování v tomto středisku je spíše pro milovníky přírody, lyžování s výhledem na zasněžené vrcholky Alp má své jedinečné kouzlo.

Jedna z nejmodernějších „zubaček“ v Rakousku vás vyveze na široké, lehce zalesněné plató. Odtud z přestupní stanice Wurzeralm (1400 m n.m.), se rozbíhají další lyžařské terény.
Dvojsedačkou se nechte vyvézt nad hranici lesa do výšky 1870 m n.m. na horu Frauenkar, odkud si vychutnejte 7 km dlouhý volný sjezd s převýšením 1000 metrů ke stanici lanovky v údolí.
Osm sjezdovek je náročných, sjezdové tratě jsou pověstné dostatkem sněhu. Lyžuje se zde od listopadu až do dubna.

Spitalskou přírodu mohou obdivovat také běžkaři, na které zde čeká na padesát kilometrů dokonale upravených tratí až do výšky 1400 m n.m.
Lyžaři začátečníci mohou využít lyžařské školy, pro děti je k dispozici dětský vlek, naplánujte si jedinečné skialpinistické výlety nebo stále populárnější tandemový seskok padákem. Zamilovaným párům přijdou jistě vhod vyjížďky s koňským spřežením.

Po celodenním lyžování si dopřejte přímo pohádkové koupání v krytém, proskleném bazénu s vyhlídkou na nádherné panorama Alp.
Sbalte si lyže a vydejte se na skvělé lyžování za hranice, levné letenky do Rakouska zakupte ještě dnes a užijte si třeba víkendovou lyžovačku! Lyžařská sezona je v plném proudu, proto ji využijte, dokud je čas!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.